تبلیغات
adresse site jadidam:downloadname.dxd.ir

adresse site jadidam:downloadname.dxd.ir

عنوان پست ثابت

Dave Mirra Freestyle BMX: Maximum Remix PC Game

Dave Mirra Freestyle BMX: Maximum Remix PC Game - بازی زیبای دوچرخه سواری

همانطور که می دانید بازی های کامپیوتری نقش بسزایی را در تفریحات کودکان و جوانان و حتی میانسالان ایفا می کنند و اکثر افراد علاوه بر مطالعه روزمره خود زمانی هم به بازی کامپیوتری اختصاص می دهند. در این میان افرادی هستند که سلائق خاصی در انتخاب گیم دارند و بازی که مورد علاقه شان نباشد را انجام نمی دهند. وب سایت دانلود رایگان نرم افزار همانطور که قبلا نشان داده است، سلائق مختلف افراد را در نظر گرفته و بازی های متفاوت با ژانرهای متفاوت را برای دوستان و کاربران عزیز خود در نظر می گیرد. در این پست هم قصد داریم یک گیم بسیار زیبا و جذاب را برای شما عزیزان قرار دهیم که امیدواریم مورد توجه شما کاربران عزیز سایت قرار بگیرد. بازی Dave Mirra Freestyle BMX یک بازی بسیار زیبا و جذاب دوچرخه سواری می باشد که نسخه جدید آن یعنی Maximum Remix بر جذابیت و زیبایی این بازی کامپیوتری یا PC Game افزوده است.
در این بازی دوچرخه سواری شما Dave Mirra هستید که یک دوچرخه سوار ماهر می باشد و باید بتوانید با دوچرخه خود حرکات نمایشی جالبی را انجام دهید البته شاید در ابتدا کمی سخت باشد که بتوانید مهارت خود را نشان دهید ولی پس از مدتی مهارت شما نمایان شده و جالب ترین و خطرناک ترین حرکات را هم می توانید در این بازی کامپیوتری با دوچرخه خود انجام دهید. کارها و مهارت های زیادی است که شما می توانید در این بازی دوچرخه سواری انجام دهید از جمله پریدن از ارتفاع و یا بیرون پریدن از پنجره یک ساختمان که همگی این ها بر جذابیت این بازی زیبا افزوده است.
با دانلود بازی Dave Mirra Freestyle خواهید دید که بعد از گذراندن چندین مرحله دوچرخه های بهتر و همچنین دوچرخه سواران بهتر از قفل در آمده و در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در این بازی دوچرخه سواران معروف دیگری هم وجود دارند که رایان نایکوئیست، کنان هارکین، چاد کگی، لی رامسدل، تروی مک موری، مایک لیرد، جوی گارسیا، شان باتلر و تیم میرا از جمله این دوچرخه سواران می باشند. این بازی دوچرخه سواری جزو بازی هایی می باشد که شاید بعضی افراد قبلا آن را در Play Station تجربه کرده باشند که این بار می توانند نسخه PC Game آن که مراحل و دوچرخه سواران بیشتری دارد را نیز تجربه کنند. امیدواریم که با دانلود بازی دوچرخه سواری بتوانید نهایت لذت را از دوچرخه سواری خود در کامپیوترتان ببرید.

Dave Mirra Freestyle BMX: Maximum Remix PC Game - بازی زیبای دوچرخه سواری

ویژگی های اصلی این بازی:

  • اضافه شدن حرکات جدید در این نسخه
  • اضافه شدن 8 مرحله جدید در این نسخه
  • موسیقی های جدید در حین بازی
  • مخصوص علاقه مندان به دوچرخه سواری
  • قابلیت انجام بازی دو نفره

دانلوددانلود رایگان بازی دوچرخه سواری (حجم : 106 مگابایت)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir

ادامه مطلب